Dworek Babci – wirtualny spacer (na youtube) i projekt budowlany (na allegro)

Uwaga, uwaga! Dziś mamy dla Państwa coś wyjątkowego! Wirtualny spacer po dworku, który chyba każdy bardzo dobrze zna. A do tego dokładamy jeszcze pełny projekt budowlany w bardzo okazyjnej cenie, jak na tak duży dom, który można zakupić tutaj: Dworek Babci – projekt budowlany 13246607581 – Allegro.pl

Wspólnie z firmą Grandbieno podjęliśmy bowiem inicjatywę, która ma za zadanie przybliżyć ostateczny cel naszej Fundacji, jakim jest utworzenie w Polsce Szkoły Architektury Tradycyjnej. Dzięki tej placówce mamy nadzieję wykształcić pokaźne grono architektów – dobrze znających język klasycznych form oraz pozytywnie nastawionych do tradycji przodków – aby piękno na powrót zagościło w naszym poszkodowanym (pod tym względem) kraju. Chcielibyśmy, by była to docelowo uczelnia wyższa. W związku z tym potrzebne będą znaczne środki finansowe na rozpoczęcie takiej działalności. Wpadliśmy więc na pomysł, że jednym ze sposobów na zebranie owych funduszy, będzie sprzedaż projektu budowlanego – jako „cegiełki” na rozwój szkoły. Firma Grandbieno zobowiązała się bowiem do przekazania na wspomniany cel 90% swoich zysków ze sprzedaży projektu Dworku Babci.

Zapraszamy zatem do oglądania wizualizacji i zapraszamy też na stronę www.dworekbabci.pl

Animacja dworku

Wszelkie inne darowizny, umożliwiające nam stworzenie Szkoły Architektury Tradycyjnej (te mniejsze i te większe), można również przekazywać bezpośrednio na nasze konto: Fundacja Rekonstrukcje i Odbudowy, 12 1240 5282 1111 0011 0003 9608, koniecznie z dopiskiem: „szkoła”.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *