(Biblioteczka) „Jak narysować porządek toskański” – nasza książka do architektury klasycznej

Czy architekturę klasyczną da się narysować w sposób łatwy i prosty – tak, aby dosłownie każdy (nie tylko architekt) mógł to wykonać? Postanowiliśmy to sprawdzić i tak oto powstała nasza książka, którą z dumą dziś Państwu prezentujemy.

Wybraliśmy najprostszy z porządków rzymskich – toskański – i krok po kroku, prowadząc Czytelnika za rękę, objaśniliśmy jak właściwie uchwycić wszystkie najważniejsze detale i proporcje.

Mamy nadzieję, że nasza publikacja się Państwu spodoba oraz że będzie chętnie kupowana, zwłaszcza, że dochód z jej sprzedaży będzie przeznaczony na działalność naszej Fundacji (m.in. na realizację naszego sztandarowego pomysłu, czyli stworzenia w Polsce Szkoły Architektury Tradycyjnej).

Książkę można nabyć na Amazonie (jeśli zamawiamy z Polski, to najlepiej na amazon.pl) pod poniższym linkiem (lub wpisując w wyszukiwarkę amazona zapytanie „Jak narysować”):

https://www.amazon.pl/dp/B0CH257R8H/

Więcej informacji o naszej książce na załączonych zdjęciach promocyjnych.

Książka posiada także wersję brytyjską i amerykańską (różniące się systemem miar), do których linki podajemy poniżej. Wersja brytyjska i amerykańska dostępne na amazon.com oraz na innych „amazonach krajowych” (na polskim również).

Link do wersji brytyjskiej: https://www.amazon.pl/Tuscan-Order-British…/dp/B0CFCQ18WN/

Link do wersji amerykańskiej: https://www.amazon.pl/Tuscan-Order…/dp/B0CFCYN8LR/

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *