(Biblioteczka) “Nowe polskie domy w stylu narodowym” – Bartosz Romaniuk

Dzisiaj prezentujemy Państwu katalog, który stanowi kontynuację, wydanej w 2018 roku, książki Bartosza Romaniuka pt. “Domy Polskie w stylu II Rzeczypospolitej”. Oryginalne pomysły na budynki w stylu narodowym, zostały w niniejszym katalogu rozszerzone, uzupełnione oraz opatrzone wizualizacjami 3D.

Niewątpliwą zaletą koncepcji prezentowanych w naszym katalogu jest ich modułowość. Partery poszczególnych typów budynków są bowiem jednakowe, zmieniają się tylko poddasza – w zależności od typu dachu: dwuspadowego, naczółkowego, kopertowego, łamanego-polskiego lub mansardowego.

Prezentowane w katalogu koncepcje nie są gotowymi projektami budowlanymi – są autorskimi pomysłami Bartosza Romaniuka, które wciąż czekają na swojego architekta.

Zapraszamy do zapoznania się z fragmentami wnętrza książki (załączonymi jako zdjęcia do niniejszego posta) oraz zachęcamy do zakupu katalogu na polskim Amazonie: NOWE POLSKIE DOMY W STYLU NARODOWYM: Katalog rysunków tradycyjnych domów według pomysłu Bartosza Romaniuka : Grandbieno: Amazon.pl: Książki

Okładka książki
Fragmenty wnętrza książki
Fragmenty wnętrza książki

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *